Praca

Grupa kapitałowa Surtex Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku polskim od 1949 roku. Powstała w wyniku przekształcenia przedsiębiorstwa państwowego „Technozbyt", a następnie Przedsiębiorstwa Obrotu Towarowego Przemysłu włókienniczego „SURTEX".

Jesteśmy firmą dystrybucyjną, posiadającą wieloletnią tradycję kupiecką, handlującą asortymentem dla branży technicznej, głównie dla przemysłu metalowego, elektromaszynowego, lekkiego, meblarskiego, spożywczego, budownictwa, rolnictwa, energetyki.

Poszukujemy pracownika na stanowisko Magazynier – Kierowca
Miejsce pracy - Łódź

Opis stanowiska:
- rozładunek i załadunek towaru
- sprawdzenie zgodności ilościowej i asortymentowej z dokumentacją dostaw
- prawidłowe rozmieszczenie i ułożenie przyjętych towarów w magazynie
- przygotowanie towaru do wysyłki wg zamówień klientów
- przygotowanie magazynu i uczestnictwo w inwentaryzacjach
- utrzymywanie porządku i czystości w magazynie
- prowadzenie pojazdów firmy i dbałość o ich stan techniczny

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:
- wykształcenie minimum zawodowe lub średnie
- prawo jazdy kat. B
- dobra organizacja pracy, sumienność, uczciwość, odpowiedzialność
- wysoka kultura osobista ( kontakt z klientami )
- mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
- brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pełny wymiar czasu pracy
- stabilne zatrudnienie
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- szkolenie przygotowujące do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres email:
pracalodz@surtex.com.pl
lub pocztą na adres siedziby firmy:
Surtex. sp. z o.o., ul. Morgowa 4, 91- 223 Łódź
bądź złożyć osobiście w siedzibie Spółki jw.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy dopisać klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.